Login

Speleoforum 2018

Speleoforum 2018

O víkendu 20.-22.4. se konala ve Sloupu na Moravě každoroční konference jeskyňářů a členů České speleologické společnosti - Speleoforum. Tradiční program od pátečního příjezdu přes sobotní přednáškový blok až po nedělní exkurze nijak nepřekročil zaběhnutý, osvědčený rámec.
Naše skupina prezentovala dvěma přednáškami jak nové objevy na Sardinii tak mapování zátopené části Chýnovské jeskyně pomocí moderní 3D technologie - videogrammetrie.
Zatímco náčelník Dan s Radkovou asistencí u PC pohovořil o nových metrech v Bue Marinu na Sardinii a povídání zakončil pokusem o průnik do nekonečného komína pomocí balónů, Petr Chmel si připravil technokratický proslov o moderních metodách mapování, ke kterým jsme měli možnost přispět díky letité spolupráci s Chýnovskými jeskyňáři v Jižních Čechách.
Bohužel naše delegace soudruhů musela opustit bojiště z časových důvodů již v sobotu odpoledne a tak jsme vlastně ani nemohli převzít osobně Cenu diváků za zahraniční objev, kterou jsme (jak se později dozvídáme) získali a za kterou samozřejmě moc děkujeme a vážíme si jí...

DrK

...

 

Naše delegace youtuberů posílá selfie od protinožců Dan při přednášce strategicky hlídá únikový východ aby nikdo neprchl což se později ukázalo jako vítězný tah. Dan Hutňan odprezentoval na akci Speleoforum 2018 nové objevy na ostrově Sardinie v jeskyních Bue Marino Prezentace Bue Marino na Sardinii Petr Chmel vypráví o spolupráci s Chýnovskými jeskyňáři, díky které jsme dostali příležitost použít moderní metody mapování Přednáška o videogrammetrii zjevně zaujala i samotného Mojmíra  Dan a Radek před blokem přednášek ještě pečlivě dolaďují poslední detaily svojí prezentace

Zpět na hlavní výpis

 https://www.speleoaquanaut.cz/clanek-40-let-1-483
 https://www.youtube.com/watch?v=6AGqj1PhSWA
stranka-srt-91
 https://youtu.be/I-CbtTrKssE
 http://www.speleoaquanaut.cz/stranka-tipy-na-vylet-font-color-ff0000-new-font-87
 https://youtu.be//I-FMPEiSKsQ
 https://youtu.be/oQNPLYFSTQA
 https://www.youtube.com/watch?v=QgKYDh2wUlQ
 http://www.speleoaquanaut.cz/stranka-lomy-amerika-serial-76#diltri
 http://www.speleoaquanaut.cz/clanek-atlas-skalisteho-potoka-od-zdeno-hochmutha-46-264
 http://www.speleoaquanaut.cz/clanek-a-quest-for-the-secrets-of-xibalba-hledani-tajemstvi-xibalby-46-232
 http://www.speleoaquanaut.cz/clanek-kniha-bue-marino-cesta-pod-udolim-46-236
www.speleoaquanaut.cz
News.
News.
News.
News.
News.
News.
News.
News.
News.
News.
News.
News.
News.
News.
News.
News.
News.
News.
News.
News.
News.
News.
News.

Created by © 2008 - 2023 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek & webdesign