Login

Prosincový Borek pro srandu králíkům...

Prosincový Borek pro srandu králíkům...

Předvánoční komorní setkání kamarádů z mokrý čtvrti v restauraci Na Mělníku v pražských Holešovicích vyvrcholilo ideou na předvánoční ponor. Jelikož se část výtečníků nápadu přidržela i po vystřízlivění, situace se stala vážnou a tak musela býti vyslyšena!

Divoká karta padla na sobotu dopoledne na tradiční, oblíbenou lokalitu Borek. Je to sice poněkud dál než třeba Slapy, ale báchorky o skvělé viditelnosti kolovaly světem a nešlo jim odolat.

Prostřednictvím klubových konferencí a Buletinu DrKozla byl svolán úzký okruh dobrovolníků, který s převahou 8 členů Speleoaquanautu převálcoval dva jednince z Willyteamu. Přesto, že konkurenční boje mezi potápěči jsou samozřejmostí posouvající podvodníky kupředu, došlo nakonec ke vzácnému splynutí duší - jak jinak než nad znamenitým nakládaným stykem na grilu, který naložil elév výpravy Miro.

K samotnému ponoru asi není co dodat, prostě voda nahoře, dole, vlevo i vpravo, nějaká socha, autobus, harampádí, větve a rybky. Zato atmosféru na břehu - vůně a chuť ugrilované vegetariánské pochoutky - vepřového stejku - nelze jen tak přejít bez povšimnutí! S mastnými hubami, plynovým opojením ducha a přáním klidných vánoc, které se pokusíme jako každý rok přežít, se loučíme s přáteli až hluboko po poledni... PF 2018!

DrKozel

...

 

Miro testuje skútr foto (c) WillyRebreatherová sekce vylaďuje Side Mount rebreather od Aleše foto (c) KantaBorecký Ikarus je pojem foto (c) WillySvětoznámá reklama na protektory Foto (c) WillyRebreather v provedení SideMount od Divesoftu se procpe všude foto (c) WillyGrilovačky se ujal mlsný jazýček Lemiho Degustační ležení navštívil i Franz Josef Tonda je pěkný Ptáček - svoje kšefty si neodpustí ani při svátečním obědě Lemimu však chutná za všech okolností Nejvěrnější Stosstruppen generála Hutňana: zleva Pepé, DrKozel, Lemi, vykukující Tonda, předstojící Dan, Radek, Miro

Zpět na hlavní výpis

 https://www.speleoaquanaut.cz/clanek-40-let-1-483
 https://www.youtube.com/watch?v=6AGqj1PhSWA
stranka-srt-91
 https://youtu.be/I-CbtTrKssE
 http://www.speleoaquanaut.cz/stranka-tipy-na-vylet-font-color-ff0000-new-font-87
 https://youtu.be//I-FMPEiSKsQ
 https://youtu.be/oQNPLYFSTQA
 https://www.youtube.com/watch?v=QgKYDh2wUlQ
 http://www.speleoaquanaut.cz/stranka-lomy-amerika-serial-76#diltri
 http://www.speleoaquanaut.cz/clanek-atlas-skalisteho-potoka-od-zdeno-hochmutha-46-264
 http://www.speleoaquanaut.cz/clanek-a-quest-for-the-secrets-of-xibalba-hledani-tajemstvi-xibalby-46-232
 http://www.speleoaquanaut.cz/clanek-kniha-bue-marino-cesta-pod-udolim-46-236
www.speleoaquanaut.cz
News.
News.
News.
News.
News.
News.
News.
News.
News.
News.
News.
News.
News.
News.
News.
News.
News.
News.
News.
News.
News.
News.
News.

Created by © 2008 - 2023 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek & webdesign